Michał Martyniuk to polski pianista i kompozytor jazzowy. Od ponad 10 lat mieszka w Nowej Zelandii. W 2018 roku ukazała się jego debiutancka płyta „Nothing to Prove”. Muzyk otrzymał nominację do Fryderyka 2019 w kategorii Debiut Roku – Jazz. W 2019 roku wydał kolejny album, „Resonate”, który otrzymał nominację do NZ Music Awards,w kategorii Best Jazz Artist oraz został bardzo dobrze przyjęty przez recenzentów i słuchaczy.

2020 rok był dla Michała Martyniuka bardzo pracowity. Nowy materiał, który pojawi się na albumie „Reconciliation EP” to przebojowe skrzyżowanie jazzu, hip-hopu, klubowej elektroniki, chilloutu i jeszcze kilku innych zjawisk, których wspólnym mianownikiem jest uwodzicielski groove.

Nowy singiel „New Things” feat. YaniKa jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych! 


Cały album „Reconciliation EP” wydany przez wytwórnię z Nowej Zelandii – Big Pop Studios, pojawi się zaś na początku przyszłego roku. W projekt zaangażowani są uznani artyści międzynarodowej sceny muzycznej: Vanessa Freeman (UK), Nathan Haines (NZ), Raashan Ahmad (USA), YaniKa (PL), Kacper Smolinski (PL), Adam Kabacinski (PL), Mike Patto (UK).

Płyta jest współfinansowana przez miasto Szczecin oraz Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.