Witajcie Królową Świąt, Mariah Carey. Legendarna piosenkarka ogłosiła “Magical Christmas Special Mariah Carey”, specjalne telewizyjne show, które będzie miało swoją premierę w Apple TV+, w piątek, 4 grudnia.

W świątecznym programie gościnnie pojawią się Tiffany Haddish, Billy Eichner, Ariana Grande, Jennifer Hudson, Snoop Dogg, Jermaine Dupri, Misty Copeland, Mykal-Michelle Harris.

Fabuła przewiduje, że Carey zostaje wezwana, aby uratować sytuację na, pogrążonym w świątecznym kryzysie, biegunie północnym. Widzowie będą mogli doświadczyć występów muzycznych, dynamicznego tańca i zachwycających animacji.

Na potrzeby programu Carey połączyła siły z Jennifer Hudson i Arianą Grande przy nowej wersji utworu „Oh Santa!”, który został pierwotnie wydany w 2010 roku jako część jej albumu „Merry Christmas II You”. Piosenka i towarzyszące jej wideo będą dostępne 4 grudnia.

Nowa wersja „Oh Santa!” pojawi się na ścieżce dźwiękowej do „Magical Christmas Special Mariah Carey”, która będzie dostępna w Apple Music od 4 grudnia, a na innych platformach streamingowych od 11 grudnia.

Jak donosi Apple Music, oficjalna ścieżka dźwiękowa do programu ma być „pełna zupełnie nowych interpretacji”, a wśród gości znajdą się Snoop Dogg i Jermaine Dupri. Pojawi się również odświeżona wersja „Sleigh Ride”.