SONAR podkręca obroty przed zapowiadaną na 2021 rok płytą „S3” i wypuszcza teledysk do najnowszego single „50/50”. Autorem tekstu do kawałka jest Ten Typ Mes.

Teledyski to projekty, których realizacja pozwala się nam, jako twórcom, na jakimś poziomie spełnić, wyrazić. Ten plan był minimalistyczny i to zadziałało na plus, bo małymi środkami opowiedzieliśmy prostą, uniwersalną historię. Utwór „50/50” opowiada o walce ze swoimi lękami na różnych, abstrakcyjnych poziomach. Aby wizualnie wzmocnić stan psychiczny głównego bohatera, razem z autorem zdjęć Michałem Palikotem, wykorzystaliśmy bardzo szeroki obiektyw. Dzięki jego plastyce świat wydaje się jeszcze bardziej przytłaczać naszego bohatera. Klamrą spinającą klip jest wyzwoleńczy taniec. Chcieliśmy utrzymać spójną stylistykę, wrażliwość i klimat – opowiada o teledysku reżyser.


Po ponad dwóch latach od wydania genialnego albumu „Torino”, który zdobył m.in. nominację do nagrody Fryderyk w kategorii „Muzyka elektroniczna” oraz wiele entuzjastycznych recenzji, SONAR 
powraca ze świeżym materiałem, a już niedługo przedstawi światu swoją nową płytę pt. „S3”. Nowe utwory, czyli znane już fanom kawałki „Do dna” oraz „Wiadomo”, odsłaniają świeże i pulsujące taneczną energią oblicze zespołu. 

Nowy singiel pt. „50/50” odsłania je jeszcze bardziej. To mocny, imprezowy i kipiący energią numer o tym, że nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości. Autorem tekstu do tej piosenki jest Piotr Szmidt, czyli Ten Typ Mes. 

Płyta „S3” SONARA ukaże się nakładem wytwórni FONOBO Label.