Kaja Karaplios – wokalistka, kompozytorka, a także wykładowca Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalnej, absolwentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Występuje na scenie od 17 lat, na terenie całej Polski, ale również i zagranicą. Brała udział w projektach symfonicznych: Michael Jackson Symfonicznie, Whitney Houston Symfonicznie, Muzyczny Życiorys Franka Sinatry.

Współpracowała m.in. z: Przemysławem Brannym, Jackiem Dewódzkim, Leszkiem Długoszem, Milo Kurtisem, Krzysztofem Napiórkowskim, Mateuszem Ziółko, Piotrem Żaczkiem oraz z wieloma krakowskimi formacjami, m.in. z: Back To The 80’s, Detox, Latające Talerze, Tribute To Michael Jackson.

Kaja zaprezentowała debiutancki singiel zatytułowany “Did You Ask Love”. Jest on zapowiedzią debiutanckiego albumu “Ahiou”, którego premiera planowana jest na 2021 rok. Sam utwór to przepiękna ballada zabarwiona smooth jazzem i soulem. Jak sama o nim mówi:

“Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę Wam w końcu zaprezentować ten utwór! Dziękuję Wam, drodzy słuchacze, rodzino, przyjaciele i znajomi za cierpliwość i wsparcie! Wszystkim WSPANIAŁYM ludziom, którzy stworzyli ten utwór i klip do niego dziękuję za wrażliwość, zaangażowanie i trwanie przy mnie.
Utwór ten dedykuję moim córeczkom – Neli i Zuzi – z nadzieją, że będą dorastać, widząc świat tak pięknym, jakim widzę go ja. Kocham Was!”