Natalia i Paulina Przybysz ponownie wspólnie na scenie! Po świetnie przyjętej trasie Przybysz | Przybysz, krakowscy fani będą mieli okazję usłyszeć projekt ponownie! Wszystko za sprawą Lata z Radiem.

Kiedy będzie można usłyszeć Siostry Przybysz? 30 sierpnia w Parku Jordana. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


„Światło Nocne” to nowy album Natalii Przybysz, kolejny po znakomitym krążku „Prąd”. Album zapowiadał singiel „Światło nocne”. Piosenka opowiada o tym, co widoczne i o tym, co ukryte, a także o balansowaniu na krawędzi bycia sobą i udawania. Płytę dodatkowo promują takie utwory jak „Świat wewnętrzny”, „Dzieci malarzy” czy „Czarny”. 

Paulina Przybysz natomiast przez wiele lat angażowała się w różne projekty, aby w końcu pokazać swój indywidualny styl w solowym materiale. Jej debiutancka płyta zatytułowana jest „Chodź Tu” i jak sama artystka zaznacza – występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, ponieważ „ma coś konkretnego do powiedzenia”. Single promujące płytę to „Dzielne kobiety”, „Pirx” i „Drewno”.

W kwietniu oba albumy otrzymały nagrodę Fryderyk 2018, co pokazało, że siła sióstr zwycięża! Jesienią Natalia i Paulina Przybysz zawitają w 10 miastach, a każdy z koncertów pełen będzie niespodzianek. Jedną z nich będą wyjątkowi goście, o których fani dowiedzą się wkrótce.