CHANGO to czwórka szczecińskich muzyków znanych z występów na największych scenach w kraju i poza jego granicami. Grupa odnosi się do licznych tradycji muzycznych, starając się wytworzyć pewien niekonwencjonalny styl oparty na eksperymentalnym podejściu do żywego tworzenia muzyki. Kwartet miał okazję występować u boku Apostolisa Anthimosa (SBB)Mikołaja Trzaski (MiłośćŁoskotShofar), współpracuje również Jackiem „Budyniem” Szymkiewiczem (PogodnoBabuKról). Wielokrotnie współpracowali także z Markiem Kazaną.

Utwór „Kashmere” zarejestrowany podczas koncertu w krakowskim Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY w ramach cyklu „Solvay Nocą”. Utwór znajdzie się na nadchodzącej płycie, której premiera planowana jest na przełom 2019/2020. 


SOLVAY NOCĄ to cykl koncertów będących znakomitą alternatywa dla ludzi szukających nowych nurtów i jakości w muzyce, zmęczonych mainstreamem. Wydarzenia odbywają się cyklicznie w Centrum Sztuki Współczesnej z największą dbałością o wysoką jakość dźwięku i komfort muzyków oraz ich publiczności.