Aretha Franklin to jedna najwybitniejszych wokalistek wszech czasów. Z okazji 77. rocznicy urodzin artystki TIDAL poleca album “The Queen of Soul, Last Collection”, na którym znalazły się najważniejsze utwory z jej repertuaru. 

Wokalistka zdobyła światową sławę takimi utworami jak „Respect”, „Chain of Fools”, „Think” oraz „Spanish Harlem”. Dzięki swojemu talentowi i scenicznej charyzmie stała się inspiracją dla kolejnych pokoleń na czele z takimi legendami muzyki rozrywkowej jak Mariah Carey czy Christina Aguilera.  

W ciągu swojej kariery zdobyła aż osiemnaście nagród Grammy. 

Na albumie znalazły się takie niezapomniane przeboje Arethy Franklin jak „All Night Long”, „Over the Rainbow”, „Right Now” oraz „Never Grow Old”.  

Albumu “The Queen of Soul, Last Collection” można posłuchać tutaj:

Utworów Arethy Franklin można słuchać w TIDAL w najwyższej jakości MQA, która umożliwia kompresję muzyki cyfrowej bez ograniczeń. Dzięki temu użytkownicy mogą słuchać muzyki w jakości, w jakiej nagrano ją w studiu, doświadczając jakości dźwięku zgodnie z zamierzeniami artysty.

Osoby, które nie mają jeszcze konta w TIDAL mogą zalogować się poprzez stronę. Wszyscy nowi użytkownicy otrzymają 30-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki któremu od razu będą mogli cieszyć się nieograniczonym dostępem do ponad 60 milionów piosenek i 240 tysięcy plików wideo, a także playlist, ekskluzywnych treści oraz wydarzeń na żywo.