Ariana Grande zajęła całe podium zestawienia Billboard Hot 100. To pierwszy wykonawca od czasu The Beatles w 1964, któremu udała się ta sztuka. „7 rings” rządzi w zestawieniu czwarty tydzień z rzędu, „break up with your girlfriend, I’m bored” debiutuje na pozycji drugiej, a podium zamyka „thank u, next”.

Ariana Grande to pierwsza artystka, która zajęła całe podium Billboard Hot 100 od 1964 roku! 55 lat temu tej sztuki dokonali The Beatles (dodajmy, że w notowaniu z 4 kwietnia 1964 ich utwory zajęły pierwsze pięć miejsc na liście). W zestawieniu z 25 kwietnia 1964 The Beatles zajęli trzy pierwsze pozycje z – kolejno – „Can’t Buy Me Love”, „Twist and Shout” oraz „Do You Want to Know a Secret”. Jak zauważają dziennikarze „Billboard”, numer 1 z 1964 roku opowiada o tym, że pieniądze nie mogą kupić miłości, natomiast w numerze 1 Ariany Grande w tekście słyszymy: terapia zakupami to moje nowe uzależnienie.


Single „7 rings”, „break up with your girlfriend, I’m bored” i „thank u, next” pochodzą z piątego albumu Ariany Grande zatytułowanego „thank u, next”.