Dla projektu Albo Inaczej rok zaczął się od nominacji do nagrody Fryderyka w kategorii „Nowe Wykonanie”. Teraz, kilka miesięcy po wydaniu albumu, podobnie jak było przy okazji pierwszej płyty AI, przedstawiamy pierwszy oficjalny remix przygotowany przez lesslessa, do którego Alkopoligamia przygotowała klip podsumowujący zeszłoroczne koncerty projektu.

Na płycie Albo Inaczej 2 za reinterpretacje hip-hopowych klasyków, pod dyrekcją muzyczną Mariusza Obijalskiego, zabrali się m.in. Justyna Święs, Natalia Nykiel czy Krzysztof Zalewski. Na warsztat wzięli utwory Sokoła, Grammatika, Miousha i wielu innych raperów. Młoda wokalistka, związana z Alkopoligamią Rosalie., zaśpiewała na drugiej części projektu nagranie „Ile mogę?” z repretuaru Te-trisa. To właśnie ten numer został zremixowany przez Lesslessa. Nowa wersja „Ile Mogę?” trafia na Youtube oraz na portale streamingowe.


Lessless już wcześniej miał okazję remixować utwór z projektu Albo Inaczej. Było to nagranie „Stres”, z pierwszej płyty projektu wykonywane przez Felicjana Andrzejczaka. Producent aktualnie mieszka i studiuje produkcję muzyczną w Londynie. W pierwszej połowie 2019 ukaże się jego solowy album „Scapes”.