Charlie Winston swoją karierę zaczął od intensywnego koncertowania. Podróżował po Europie i grał we wszystkich możliwych miejscach – od Niemiec przez Francję, Włochy czy Hiszpanię. Szybko zyskał uwagę zarówno słuchaczy jak i… Petera Gabriela! Muzyk usłyszał Winstona i zaprosił go na wspólną trasę koncertową. Dzięki znajomości z Gabrielem o Winstonie usłyszała publiczność na całym świecie, a sam Charlie zyskał możliwość tworzenia nowego materiału w jego własnym studio.

Jest człowiekiem orkiestrą… Gra, śpiewa, tańczy… To wszystko mogliśmy zobaczyć i usłyszeć podczas warszawskiego koncertu w klubie Hybrydy. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

[flickr_set id=”72157676475794937″]

Jako support wystąpiła Pola Rise.

Pola Rise to jedna z nowych, ale bardzo zdolnych twarzy na polskiej scenie. Artystka w 2014 roku zadebiutowała utworem pt. „Did you Sleep last Night”, który w serwisie YouTube uzbierał ponad 200 tys. wyświetleń. Produkcja zyskała uznanie nie tylko w kraju, ale również m.in. w USA – znalazła się bowiem na składance z najlepszymi wykonaniami amerykańskiego oddziału Balcony TV.

Album „Anywhere but here” powstawał niemal dwa lata w różnych częściach świata. Pola w poszukiwaniu inspiracji odwiedziła Londyn, Berlin, Nowy Jork, Kopenhagę i Dublin.

[flickr_set id=”72157706631224435″]