Hozier (Andrew Hozier-Byrne) – wielokrotnie nagradzany muzyk, piosenkarz i autor piosenek pochodzący z Irlandii. Jego debiutancki album studyjny “Hozier” został wydany w październiku 2014 r. i zawiera multi-platynowy, nominowany do nagrody Grammy utwór “Take Me To Church”, który zdobył również nagrodę w kategorii “Najlepsza piosenka” podczas nagród Ivor Novello 2015. Na płycie znalazły się również optymistyczny i szybki utwór “Someone New”, uduchowiony “Work Song” czy “From Eden”.


W 2016 r. Hozier wydał zamykający album utwór “Cherry Wine” jako charytatywny singiel, który miał na celu zwiększyć świadomość dotyczącą problemów związanych z przemocą w rodzinie na całym świecie. W teledysku do singla “Cherry Wine” udział wzięła trzykrotnie nominowana do Oskara aktorka Saoirse Ronan. Kontynuacją sukcesu Hoziera był utwór “Better Love” pochodzący ze ścieżki dźwiękowej do filmu przygodowego “Tarzan: Legenda”. 


Jego EPka “Nina Cried Power”, która została wydana w 2018 roku jest zapowiedzią nadchodzącego albumu, którego premiera już niebawem.

Nowy materiał na żywo już 7 września w warszawskim Palladium!

Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 22 lutego od godz. 10:00 na LiveNation.pl.
Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy we czwartek, 21 lutego o godz. 10.00 i zakończy się 22 lutego o godz. 09:00.