Naughty Boy łączy siły z wschodzącym talentem z Wysp – Ray BLK oraz legendą muzyki – Wyclefem Jeanem we wspólnym singlu „All Or Nothing”.

To drugi utwór zapowiadający nadchodzącą płytę Naughty Boya, która ukaże się jeszcze w tym roku.

„All Or Nothing” to utwór, który mocno czerpie z reggae i wibruje emocjami. Jego autorami są Ray BLK, Seinabo Sey, Wez, Plested oraz KIN. Jak zdradza Ray BLK, kawałek został zainspirowany gorzkim smsem od jej byłego partnera: – Zdarzają się takie momenty w życiu, w których musimy postawić na własne zdrowie psychiczne i wydostać się z toksycznych relacji. W „All Or Nothing” chcieliśmy przekazać, że w takiej sytuacji każdy zasługuje na to, co najlepsze. Myślę, że wiele osób będzie mogło się z tym utożsamić.

Naughty Boy intensywnie pracuje nad następcą wydanego w 2013 roku krążka „Hotel Cabana”. Z płyty pochodzą takie przeboje jak „La La La” feat. Sam Smith, „Think About It” feat. Wiz Khalifa & Ella Eyre czy „Wonder” feat. Emeli Sandé. Pierwszym przedsmakiem drugiego albumu artysty był przebojowy utwór „One Chance To Dance” z gościnnym udziałem Joe Jonasa.