Australijski duet Peking Duk połączył siły ze znaną wokalistką Aluną Francis, z cenionego brytyjskiego duetu AlunaGeorge tworząc wspólny singiel „Fake Magic”, który dostępny jest już w serwisach cyfrowych.

Premiera teledysku do singla miała miejsce w prestiżowym magazynie Billboardzie, który opisał współpracę Peking Duk z AlunaGeorge jako magiczne zaklęcie, które zamieni żabę w królową parkietu.

Kawałek cechuje upojny wokal Francis, gwarantuje to, że singiel stanie się hymnem nadchodzących wakacji. Słuchając aromatycznie funkowej linii basu oraz kołyszącego rytmu perkusji, nie można mieć wątpliwości, że „Fake Magic” podbije wiele wakacyjnych imprez na całym świecie.

Peking Duk tworzą Adam Hyde i Reuben Styles. Katapultowali się na australijską scenę muzyczną w 2014 ze swoim nieoczywistymi indie-elektronicznymi i elektryzującymi występami. Wydali single, które pokryły się potrójną platyną: „High”, „Take Me Over” oraz zeszłoroczny hit „Stranger”, który uplasował się na pierwszym miejscu ARIA Australian Artist Single Chart. W trakcie wielu tras po Ameryce Północnej, duet pokazał się publiczności na festiwalach Coachella, Lollapalooza oraz Squamish w Kanadzie jak i na wielu koncertach klubowych.