Zapraszamy na kolejny z cyklu niesamowitych koncertów, inicjowanych przez wirtuoza klarnetu Jerzego Mazzolla. NIEBO IMPROWIZACJI vol. 2, wtorek 29 listopada.

Koncertowa przestrzeń dla artystów, którzy nie przywiązują się do schematów, czyli NIEBO IMPROWIZACJI, zaprasza na kolejny występ. Na scenie ponownie pojawi się gospodarz cyklu, legenda polskiej, alternatywnej sceny muzycznej, Jerzy Mazzoll. A wraz z nim:

„Połączenie szczenięcej radości grania, z dojrzałym warsztatem, świetną techniką i zwierzęcą wręcz ekspresją! Słowiańską dusza uszkodzona skandynawskim chłodem i precyzją! Po raz pierwszy usłyszałem ich przed trzema laty. Zrobili na mnie ogromne wrażenie. Zagraliśmy kilka koncertów wykonując utwory z mojego albumu „a” i od tej pory już nie mogę o nich nie myśleć. Ilekroć przychodzi mi podjąć jakiś programowy wybór, oni są zawsze na szczycie listy osób, które chcę zaprosić. W Niebie Improwizacji nie mogło być inaczej.”

Mowa o The Love and Beauty Seekers, czyli trio muzyków poszukujących. Eksplorują dźwiękowe możliwości jakie daje saksofon-kontrabas-perkusja, poszerzając rejony wyobraźni, próbując odnaleźć piękno i miłość. Własne kompozycje oraz swobodna improwizacja kolektywna przekazują wolność i energię, zabierając słuchacza do innej rzeczywistości. W skład zespołu wchodzą Jędrzej Łagodziński (saksofon tenorowy), Franciszek Pospieszalski (kontrabas) i Szymon Gąsiorek (perkusja). Na wtorkowym koncercie premierowo usłyszymy utwory z ich najnowszej płyty.

NIEBO, ul. Nowy Świat 21
Wtorek | 29 listopada, godz. 20:00
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/211312122626199/