O zbliżającym się nowym albumie Barbry Streisand „PARTNERS” wspominaliśmy ostatnio. Mieliśmy też okazję zaprezentować prace nad jednym z utworów, który wykonywany jest wraz z Michaelem Bublé!

Oczarowani i zniecierpliwieni, a przede wszystkim mocno podbudowani dotychczasowymi nowościami dotyczącymi tego albumu prezentujemy kolejne duety. Musimy przyznać, że coraz bardziej dajemy się wciągnąć w klasyczny klimat pełen czaru, przemijalności i delikatności.

Poniżej chyba najbardziej zaskakujący duet „PARTNERS”. Mowa o utworze, który od 1956 podbijał listy przebojów – „Love me tender”.Wiąże się on oczywiście z legendą Elvisa Presley’a!Dzięki technice, wokal Streisand został wirtualnie dodany do całości. Zaintrygowani? Polecamy!

Kolejną nowością jest utwór Streisand oraz Babyface’a – „Evergreen”. Oto jak wyglądały prace nad finalizacją projektu.

Ostatnią nowością, póki co, jest duet z Lionelem Richie – „The Way We Were”. Utwór pełen nostalgii, i w sumie, śmiało można powiedzieć, że świetny przykład wehikułu czasu, który przenosi nas w brzemienia i klimat lat, w których oboje powyższych artystów odnosiło największe sukcesy.