Jesienny sezon rozdań nagród trwa w najlepsze.

W najbliższym czasie, bo już 24 listopada, będziemy mogli zobaczyć jak to wszystko wygląda na American Music Awards. Na gali nie może oczywiście zabraknąć takich nazwisk jak Lady Gaga, Luke Bryan, Florida Georgia Line, Ke$ha, Imagine Dragons and Macklemore and Ryan Lewis oraz Miley Cyrus, a najnowszych newsem jest to, że do grona wykonawców dołączył Justin Timberlake!

Artysta jest wyjątkowo gorącym nazwiskiem tego sezonu. Wszystko wskazuje na to, że to jeden z najbardziej pracowitych okresów w jego życiu. Po 7 latach wreszcie doczekaliśmy się nowego albumu The Experience 20/20″ , którego dobre przyjęcie zaowocowało sporą ilością najwyższych miejsc na listach notowań. Konsekwencją tego są nominacje do wielu nagród (m.in. MTV, BET, AMW) i towarzyszące im wystąpienia, a jeżeli o tych mowa to nie można zapomnieć o innych ciekawych wydarzeniach z tej półki, np. koncert w Białym Domu czy w ramach iTunes Festival.

O ile gale MTV mogły mocno zawieść fanów artysty, o tyle American Music Awards ma szansę być mocną rekompensatą. Nagroda przyznawana jest na podstawie popularności danego muzyka mierzonej poprzez ilość sprzedanych płyt oraz singli. A okazji do jej zdobycia będzie aż 5 ponieważ Timberlake nominowany jest w kategoriach: Artist of the year, Favorite male artist – pop/rock, Favorite album – pop/rock, Favorite male artist – soul/r&b oraz Favorite album – soul/ r&b.

Trzymamy mocno kciuki i z niecierpliwością czekamy na rozdanie nagród. A tymczasem przypominamy Wam najnowsze video artysty do kawałka “TKO”!