Tegoroczną płytę „Don’t Go” zespołu Hokei zaliczamy do tych, które trzeba koniecznie mieć, słuchać i podziwiać – zdecydowanie jedna z najlepszych, które w tym roku ujrzały światło dzienne. Nic dziwnego, ponieważ Hokei łączy szkoły rock in opposition, noise, kraut, oraz post rock. W związku z tym jest to oczywiste, że naszym marzeniem było, aby „Hokei” (Bukowski / Nikiforow / Pop / Ziołek) zagrał na naszej scenie.

12 października o 20:30 będziemy mogli się przekonać jak zespół brzmi na żywo w Pardon, To Tu. Zapraszamy już teraz na koncert, będzie to prawdziwa muzyczna uczta!! zapraszamy!!

Hokei Pardon-kopia

HOKEI Założony w 2012 roku przez Piotrka Bukowskiego (Stwory, Xenony, Duży Jack) warszawsko-bygoski zespół, skupiający muzyków takich zespołów jak Ed Wood, Stara Rzeka, Alameda Trio, Pictrorial Candi, Tien’ Lai, Innercity Ensamble szturmem zdobył publiczność i szybko zdobył renomę jednego z najlepszych zespołów koncertowych w Polsce. Hokei łączy szkoły rock in opposition, noise, kraut, oraz post rock, i jeśli wciąż to niewiele mówiace hasła, trzeba zaufać bo kwartet z niezwykłą precyzją i energią eksploruje pogranicza gitarowo-perkusyjnego eksperymentu. Hokei został wyróżniony przez portal Pitchfork i znalazł sie w tegorocznym zestawieniu Highlight of Polish Underground autorstwa Jean Pelly.

HOKEI w składzie: Piotr Bukowski – gitara, Igor Nikiforow – perkusja, voc, synth, Tomek Pop – perkusja, Kuba Ziołek – bas, voc, synth