ArkTika coverinf./fot. prasowe

Ifi Ude to postać na polskiej scenie muzycznej niezwykła. Niektórzy mówią o niej the next big thing i z pewnością jeszcze w tym roku, będziemy mogli się przekonać o słuszności tych opinii. Intensywnie pracuje w studiu, a jej kolejne nagrania zaatakują wasze głośniki witalnością, liryzmem i szczerą energią. Po dobrze przyjętych przez krytyków i słuchaczy utworach “My Baby Gone” i “Fali”, Ifi wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów prezentuje trzeci wyczekiwany przez nich singiel “ArkTika” oraz mówi, jak możecie pomóc jej stać się w pełni niezależną.

Prace nad utworem przeciągały się z prozaicznych powodów – mówi – Sama finansuję produkcję płyty i teledyski promujące single, co w znacznym stopniu wydłuża czas oczekiwania na kolejne utwory oraz premierę płyty. Nawet mimo nieocenionej pomocy rodziny i przyjaciół. Właśnie, dlatego zdecydowałam się poprosić wszystkich sympatyków i fanów, o wsparcie w produkcji oraz pomoc w wydaniu mojego debiutu. Dzięki idei crowdfundingu i portalowi umożliwiającemu finansowanie społecznościowe, mogę skrócić drogę do moich słuchaczy. Czuję też, że tworzy się nowy rodzaj relacji z odbiorcami, ich zaangażowanie, uwagi i poparcie są bardzo inspirujące. Daje mi to niezwykłą wolność twórczą, ale jest też nowym wyzwaniem – dostaję kredyt zaufania, którego z pewnością nie zawiodę.

Każdy może współfinansować wydanie mojej płyty, wybierając jedną z kilku przewidzianych opcji. Takie wsparcie szalenie motywuje do jeszcze bardziej wytężonej pracy, a każdy wspierający otrzyma unikalny bonus – od przedpremierowego dedykowanego albumu, po prywatny akustyczny recital. Zapraszam do odwiedzania strony mojego projektu, wspierania i komentowania tutaj.

Dzięki Waszej pomocy będę mogła zrealizować swoje marzenia, a w zamian dam Wam dużo oryginalnej muzyki i dobrej energii. Pieniądze, które mam nadzieję uda się pozyskać, wykorzystam na dokończenie nagrań – zostały do zarejestrowania wokale do kilku piosenek, mix, mastering i tłoczenie płyty. Materiał na płytę mam już gotowy, to autorskie kompozycje. Zbiór piosenek w języku polskim, angielskim, a także w ibo – języku mojego taty.

“ArkTika” to idealna wizytówka albumu, którego premiera planowana jest jeszcze w tym roku. To także pierwszy singiel produkowany we współpracy z Marcinem Borsem(Hey, Brodka), który jest odpowiedzialny za mix i master utworu.