George Maple, wokalistka, producentka, kompozytorka i jedno z najgorętszych nazwisk australijskiej sceny muzycznej prezentuje nowy singiel „Hero”!

„Hero” to kolejna zapowiedź debiutanckiej płyty artystki, której premiera zaplanowana jest na jesień tego roku.  Napisany i wyprodukowany przez George Maple „Hero” to niezwykle osobisty utwór o odnajdywaniu wewnętrznej siły w momentach słabości.

„W dzisiejszych czasach wymaga się od wszystkich bycia pozytywnymi, twardymi, niezależnymi, samowystarczalnymi i  nieujawniania swoich słabości. Bardzo często jednak ludzie są przytłoczeni rzeczywistością i zwyczajnie samotni. Hero mówi właśnie o ludzkiej kruchości.” – wyjaśnia George Maple.

George Maple zadebiutowała w 2014r. znakomicie przyjętą EP-ką „Vacant Space”, która ukazała się nakładem australijskiego labela Future Classic  (Flume, Chet Faker).  Kolejne wydawnictwa artystki, tylko podsycały apetyty na więcej – „Where You End And I Begin” oraz „Gemini” we współpracy z What So Not. W ubiegłym roku DJ Snake sięgnął po jej utwór „Talk Talk”, którego nowa wersja „Talk” stała się jednym z największych przebojów 2016r.