Amerykański piosenkarz i producent JMSN dzieli się dziś z nami kolejnym teledyskiem, tym razem do kawałka “Slide”, czyli czwartego utworu ze swojej nowej płyty “Whatever Makes U Happy”, której premiera odbyła się zaledwie tydzień temu.

Naszą recenzję możecie sprawdzić tutaj.

„Lubię pozostawiać w swoich klipach miejsce do dowolnej interpretacji” – mówi JMSN – „Tak samo i w tym teledysku – im więcej powagi i dramatu, tym lepiej. Jestem człowiekiem poważnym do tego stopnia, że niektórym może się to wydawać śmieszne, ale taki już jestem. Jednak staram się doprawiać szczyptą humoru wszystko, co robię. Bo mnie też śmieszy to, jak ludzie poważnie o samych sobie myślą. Lubię pastisz oraz kwestie osobiste zahaczające o dużą dawkę emocji i charakteru. W tym kontekście zawsze znajdzie się miejsce na żarty. Może coś, co do tej pory takie nie było, nagle zacznie być śmieszne. Video zainspirowane było filmem Urodzeni Mordercy. Woody Harrelson to jeden z moich ulubionych aktorów, a ten film jest niesamowity pod bardzo wieloma względami. Dlatego chciałem wykorzystać to w najnowszym klipie – nie, żeby nakręcić to samo, ale żeby wyrzeźbić jakąś wersję tego filmu”.

Płyta „Whatever Makes U Happy” miała swoją premierę 28 kwietnia z ramienia założonej przez samego artystę wytwórni White Room Records. JMSN prezentuje spójną stylistycznie artystyczną wizję, pisząc, nagrywając, produkując, aranżując, miksując wszystkie zawarte na niej utwory.