Długo nie musieliśmy czekać na informację o biletach. Od dzisiaj mogą je kupić fani, którzy są członkami oficjalnego fan clubu artysty na jego oficjalnej stronie. Ci, którzy nie są, bilety będą mogli zakupić od 21 marca.

Ceny przedstawiają się następująco:
805 zł (VIP)
632,50 zł (Kategoria 1)
517,50 zł (Kategoria 2)
431,25 zł (Kategoria 3)
345 zł (Kategoria 4)
304,75 zł (Kategoria 5)
224,25 zł (Kategoria 6)
178,25 zł (Kategoria 7)

Miejsca zakupu: www.eventim.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Nu Coast, Dolphin Touring, Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz Go Ahead zapraszają na krakowski występ Michaela Bublé! Artysta swój jedyny polski koncert w ramach trasy promującej album „To Be Loved” zagra 4 listopada w nowo otwartej, nowoczesnej hali Kraków Arena.

Artysta zyskał status międzynarodowej gwiazdy za sprawą wydanego w 2003 roku krążka „Michael Bublé”, na którym to zaśpiewał kilkanaście standardów swinga i jazzu w nowych interpretacjach. Wkrótce po tym, Bublé wydał świąteczną EP-kę „Let It Snow” oraz DVD dokumentujące jego fantastycznie przyjętą światową trasę koncertową. Od tego czasu piosenkarz cieszy się niesłabnącą popularnością. Michael Bublé jest wielokrotnym laureatem nagród Juno oraz Grammy, a każdy jego kolejny album zyskał status platyny nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie. Albumy z 2005 roku, „It’s Time”, oraz wydany dwa lata później „Call Me Irresponsible” osiągnęły szczyty notowań Bollboard, Canadian Chart, UK Chart i australijskiej ARIA. W Polsce piosenka „Me And Mrs. Jones” zajęła 1. miejsce podsumowania Listy Przebojów Programu Trzeciego za rok 2007.

Najbardziej spektakularnym sukcesem Michaela jest jego album z 2009 roku „Crazy Love”, który to nie tylko zadebiutował na szczycie Billboardu, ale też utrzymał się tam przez kolejne dwa tygodnie. Dwa lata później ukazał się świąteczny longplay „Christmas”, który obok krążka Adele był najchętniej kupowanym albumem na świecie. Ostatnia płyta Michaela Bublé „To Be Loved”, została wydana w kwietniu ubiegłego roku i powtórzyła sukces poprzednich płyt, a tym samym stała się czwartym numerem jeden w dorobku artysty.

Michael Bublé słynie także z niezwykle widowiskowych występów na żywo – w ramach trasy promującej jego poprzedni album, „Crazy In Love”, Bublé zagrał ponad osiemdziesiąt wyprzedanych koncertów w samych tylko Stanach Zjednoczonych, a na całym świecie zobaczyło go ponad dwa miliony osób. Latem ubiegłego roku zagrał serię dziesięciu wyprzedanych koncertów w londyńskiej O2 Arena, co czyni go, obok Prince’a i Rogera Watersa, najdłużej koncertującym solowym artystą w tej sali. Podczas listopadowego koncertu w Krakowie polscy fani będą mieli okazję usłyszeć zarówno kompozycje z najnowszego albumu artysty i jego największe hity, jak „Kissing a Fool”, „Feeling Good”, „Hold On” czy „Crazy Love”.