Disclosure udostępniło nowy teledysk do piosenki „She’s Gone, Dance On”. Singiel, wydany przez duet w maju, jest rozwinięciem kompozycji Ennio Morricone. Disclosure zyskał popularność w tym roku po Coachelli, kiedy w Internecie pojawiło się wideo przedstawiające Taylor Swift, Ice Spice i Travisa Kelce’a tańczących razem do utworu podczas występu Dom Dolla. „She’s Gone, Dance On” zadebiutowało na 16. miejscu listy przebojów Hot Dance/Electronic Songs magazynu Billboard.

W wyreżyserowanym przez paryskiego reżysera Vincenta Catela teledysk do „She’s Gone, Dance On” zawiera także występ francuskiego kolektywu tanecznego La Horde, który współpracował ze wszystkimi, od Sama Smitha po Madonnę. Przed wyreżyserowaniem oprawy wizualnej Catel zajmował się wcześniej pracami wideo dla luksusowych domów mody, takich jak Hermés i Dior.


Wydanie „She’s Gone, Dance On” zamyka serię głównych występów na festiwalach braci Guya i Howarda Lawrence’ów, w tym występy w Primavera, Parklife, Glastonbury oraz Open’er Festival. Jeszcze w tym sezonie duet wystąpi na HARD Summer w Los Angeles, Portola Festival w San Francisco i iii Points w Miami. Podczas występu w Glastonbury zaprosili Smitha na niespodziewane wykonanie przeboju Disclosure „Latch” z 2013 roku, który znalazł się na ich debiutanckim albumie „Settle” z 2013 roku, który odniósł ogromny sukces. W maju „Latch” osiągnął kamień milowy w postaci miliarda odtworzeń w Spotify.