Po wydaniu debiutanckiej płyty, Natalia Szczypuła powraca z wakacyjnym, lekkim vibem, świeżą i idealną na ciepłe dni piosenką “Nigdzie Lepiej”. Utwór to zapowiedź nadchodzącej EPki “Letnia”. W odróżnieniu od debiutu Natalia postawiła na współpracę z wrocławskimi producentami: Hubertem Radoszko i Tomasz Jędrzejewski, co zaowocowało zupełnie nowym brzmieniem, zarówno wokalnym jak i instrumentalnym.

Dotychczas prezentująca się w bardziej alternatywnych, soulowych kawałkach, Natalia Szczypułą skręca w kierunku “glamour popu” idealnie mieszając alternatywę z popem. Sam utwór powstał z okazji Święta Wrocławia i opowiada o głębokim zakochaniu w uliczkach, szumie i atmosferze wielkiego miasta


Natalia Szczypuła to zwyciężczyni Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2021, finalistka The Voice of Poland 11, autorka tekstów i muzyki.
Pochodzi z Nowego Sącza, mieszka we Wrocławiu, koncertuje w całej Polsce i na świecie. Za sobą ma między innymi występy w Szanghaju, Chicago i Nowym Jorku. Wokal studiowała w London Centre of Contemporary Music w Wielkiej Brytani. Swój styl określa jako “glamour pop”. Spoiwem kompozycji Natalii są soulowe korzenie, jazzowa elegancja i popowa lekkość.