Wiosenna trasa Magdy Kluz startuje już za moment! Z tej okazji powstała klimatyczna live sesja. Artystka razem z zespołem stworzyła nowe aranżacje swoich ostatnich singli, które ukazały się pod koniec zeszłego roku. Jak sama przyznaje, wyjątkowego charakteru i atmosfery nagraniom nadał fakt, że sesja odbyła się w studiu Dwa Domy, które ma dla niej ogromne znaczenie, ponieważ to właśnie tam powstawały wszystkie jej piosenki.

Live sesję promuje utwór “Nie śpię”, który w oryginalnej wersji świetnie poradził sobie na playlistach Spotify. Piosenka porusza temat wewnętrznego chaosu, znudzenia i samotności.

Bezsenna noc jest dla mnie metaforą dla tych wszystkich chwil, kiedy potrzebujemy zrozumienia, ale nie zawsze mamy komu się wygadać – komentuje artystka. Mam poczucie, że każdy, kto doświadczył trudnych nocy związanych z natłokiem myśli, odnajdzie w tym utworze coś dla siebie – dodaje.

W nowej odsłonie usłyszymy również numery “Nikogo innego” oraz “Znudziłam się”.


Live sesja jest zapowiedzią wiosennej trasy koncertowej, która startuje już 21 kwietnia. ZNUDZIŁAM SIĘ TOUR to cztery koncerty, podczas których Magda Kluz zaprezentuje swój materiał w wyjątkowych aranżacjach. Artystkę będzie można zobaczyć w Warszawie, Poznaniu, Kraków, Wrocław.