Ariana Grande wydała wyczekiwany siódmy album „eternal sunshine”. Wydawnictwo promował singiel „yes, and?”, który zadebiutował na szczycie Billboard Hot 100, co dało Arianie ósmy taki wynik w karierze oraz 21. hit w pierwszej dziesiątce zestawienia Hot 100. Oficjalny teledysk do drugiego singla, „we can’t be friends (wait for your love)” ukaże się dzisiaj, o godzinie 16:00 polskiego czasu.


„Eternal Sunshine” to siódmy album Ariany Grande. Płytę promuje singiel „yes, and?”, napisany przez artystkę wspólnie z Maxem Martinem i Ilyą Salmanzadeh. Utwór zadebiutował na #1 Spotify Global Chart i okazał się najlepszym debiutem Ariany Grande w Spotify w dotychczasowej karierze. Znalazł się też na szczycie Apple Music Top 100 Global, a klip na #1 YouTube Trending for Music.

Ariana Grande ma w dorobku sześć albumów studyjnych, które osiągnęły ogromny sukces komercyjny. Artystka sprzedała ponad 90 milionów płyt na całym świecie, a wszystkie jej albumy studyjne uzyskały co najmniej platynowy certyfikat RIAA. Zgromadziła także ponad 98 miliardów odtworzeń w serwisach streamingowych, stając się jedną z najczęściej słuchanych artystek wszechczasów.