W piątek, podczas wyjątkowego koncertu w NOSPR z udziałem L.U.C. & Rebel Babel Film Orchestra, Kayah i Ralpha Kaminskiego, artyści zostali uhonorowani Złotą Płytą za ścieżkę dźwiękową do filmu „Chłopi”, wydaną nakładem wytwórni Agora Muzyka. Soundtrack z filmu, odsłuchany ponad 50 mln razy, zdobył uznanie publiczności, stając się jednym z najbardziej popularnych w historii polskiego kina!


Oprócz tego, film „Chłopi” cieszy się ogromną popularnością wśród widzów kinowych, osiągając już prawie 2 miliony oglądających. Co więcej, produkcja właśnie weszła na ekrany kin w Stanach Zjednoczonych, zapowiadając swój triumfalny marsz na międzynarodową scenę filmową.

Połączenie oryginalnego pomysłu filmowego z genialną muzyką zaowocowało rozmaitymi nagrodami, rekordowym zainteresowaniem publiczności oraz serią koncertów w prestiżowych filharmoniach.

Już w najbliższy czwartek, można spodziewać się kolejnej perełki związanej z projektem “Chłopi”. Będzie to premiera teledysku do anglojęzycznej wersji utworu „Koniec Lata” („End Of Summer”), którą wzbogaciła swoim niezwykłym głosem Katie Melua.