Utwór „Wonderful Life (Stream Jockey Rework)” w wykonaniu Imany od kilku dni utrzymuje się na szczycie listy najczęściej wyszukiwanych numerów na Shazamie w Polsce!

Kawałek zyskał ponowną popularność pojawiając się w jednym z odcinków produkcji „Forst”, która obecnie zajmuje pierwsze miejsce wśród najczęściej oglądanych seriali na Netflixie w Polsce. „Forst” to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w Tatrach, gdzie tytułowy komisarz Forst (Borys Szyc) wraz z dziennikarką Olgą Szrebską, odkrywają spisek związany z II Wojną Światową. Produkcja oparta jest na bestsellerowych powieściach Remigiusza Mroza – „Ekspozycja” i „Przewieszenie”.


„Wonderful Life” to piosenka oryginalnie wydana w 1987 roku, napisana i wykonywana przez brytyjskiego artystę Blacka. Jej nowa wersja pochodzi z ostatniej płyty Imany z 2021 roku zatytułowanej „Voodoo Cello”. Album został w całości zaśpiewany, nagrany, zaaranżowany i wyprodukowany przez artystkę. Składa się z kilkunastu kultowych popowych utworów, przedstawionych w zupełnie nowej odsłonie, przy akompaniamencie jedynie ośmiu wiolonczelistów.