Alicja długi czas pracowała w studiu nad nowym materiałem. Teraz, singiel po singlu, powoli ujawni słuchaczom swoje prawdziwe, artystyczne oblicze. 

“Stój” jest dla mnie bardzo ważne i wyjątkowe głównie ze względu na osoby, z którymi stworzyłam ten numer, mówię o Bartku Króliku, Marku Piotrowskim i Łukaszu Hodakowskim. Ta piosenka to powrót do klasyków soulowych z lat 90. – mówi o najnowszym wydawnictwie Alicja

Już dzisiaj, 16 września o godz. 20:30, Alicja wraz zespołem wystąpi w Domu Literatury podczas festiwalu Great September w Łodzi.

Jeden z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej. Alicja rozkochuje swoich słuchaczy w brzmieniach muzyki R&B oraz soul, a w jej nowych utworach usłyszymy autorskie teksty opierające się na osobistych doświadczeniach. 

Alicja swoje możliwości wokalne udowodniła nieraz – wygrywając różne formaty telewizyjne w Polsce, ale i grając na zagranicznych scenach przed międzynarodową publicznością. Występy na żywo to jej niekwestionowana siła. Wraz z kolejnymi wydanymi singlami i pracą nad debiutanckim albumem poznajemy ją jednak na nowo, jako artystkę.