Samara Joy, dwukrotna zdobywczyni nagrody GRAMMY, powraca z nowym singlem “Tight”. Utwór z udziałem Joy i jej zespołu (pianisty: Luthera Allisona, basisty Mikey Migliore’a i perkusisty Evana Shermana) został nagrany w legendarnym Electric Lady Studios w Nowym Jorku. Utwór “Tight” oryginalnie napisany przez Betty Carter jest prawdziwą wizytówką Joy. Teledysk do singla zawiera zarówno jej występy na żywo, jak i sesję nagraniową w studio.

Wydanie “Tight” jest kontynuacją wspaniałego roku, w którym Samara Joy zdobyła nagrody dla Najlepszego Nowego Artysty i Najlepszego Jazzowego Albumu Wokalnego podczas tegorocznego rozdania nagród GRAMMY. Joy wydała również edycję deluxe swojego albumu “Linger Awhile”, która zawiera zupełnie nową muzykę oraz ulubione utwory fanów, takie jak “Guess Who I Saw Today” i “Can’t Get Out Of This Mood”.


12 kwietnia w pięknej sali NOSPR w Katowicach w ramach projektu SIESTA w drodze wystąpi olśniewająca wokalistka, Samara Joy. To będzie jedyny koncert w Polsce w ramach europejskiego tournée. Więcej o nim znajdziecie, tutaj.