Liczba odtworzeń singla „Rush” przekroczyła właśnie 110 mln, a do Troye Sivana dołączają światowe gwiazdy – PinkPantheress i Hyunjin z grupy Stray Kids. Brytyjska piosenkarka i songwriterka PinkPantheress zdobyła nagrodę BBC Music Sound of 2022 i szturmem podbiła przemysł utworami „Boy’s a liar” i „Boy’s a liar Pt. 2” w duecie z Ice Spice. Wschodząca artystka znalazła się już na liście 25 najbardziej wpływowych kobiet magazynu „Vogue”.

Raper, tekściarz i wokalista Hyunjin to członek K-popowej siły Stray Kids. Grupa sprzedała dotąd 10 mln płyt i zapisała się w historii K-popu dzięki najwyższej liczbie zamówionych albumów w przedsprzedaży (5,13 mln) oraz sprzedaży w pierwszym tygodniu od premiery (4,61 mln). Do tej pory Stray Kids mieli już trzy hity na liście Billboard 200, a dziesięć z ich teledysków przekroczyło 100 mln wyświetleń.


Piosenka „Rush” pochodzi z nadchodzącego albumu Sivana, który ukaże się 13 października. Oficjalny teledysk do „Rush” przywodzi na myśl grupy ludzi odczuwających radość z życia i seksu. Wszyscy mają coś do zaoferowania sobie nawzajem. Reżyserem teledysku był dyrektor kreatywny artysty, Gordon von Steiner (Hermès Ski, Versace Man FW22, Dior Rouge, Louis Vuitton Cruise, Miu Miu). Choreografią zajął się Sergio Reis (znany z „Black Swan” BTS).


22 mld streamów i 10 mln sprzedanych albumów to wynik, którym może pochwalić się niewielu artystów. Troye ma dopiero 27 lat, a już ma u stóp cały świat. Poza świetną muzyką ma na koncie kilka ról filmowych („Wymazać siebie”, „X-Men Geneza: Wolverine”), współpracę z domami mody, udział w pokazach oraz publiczność rzędu 20 mln fanów.

Wychowany w Perth Troye Sivan zaczynał na YouTubie, a szerszej publiczności dał się poznać EP-kami „TRXYE” (2014) i „Wild” (2015). Dzięki debiutanckiemu krążkowi „Blue Neighbourhood”, „Bloom” i EP-ce „In A Dream” (2020), licznym singlom i współpracom, Sivan mocno ugruntował swoją pozycję globalnej ikony w świecie muzyki pop, mody i reprezentacji społeczności LGBTQI+.