Nowy album Natalii Przybysz ukaże się jesienią tego roku, a “O czymś innym” nagrany z Mrozu jest kolejnym singlem zapowiadającym ten materiał. Zapowiedziany na jesień nowy album Natalii Przybysz będzie zatytułowany “Tam” i stanowi swoisty zapis podróży – rozumianych w dowolny sposób. To próba przełamania powszechnie słyszanego – „jest tylko teraz” i „bycia w teraźniejszości”.

Całe życie moje drugie imię to Melancholia. Z niej czerpię inspiracje, środki do samorozumienia oraz często siłę. Podroż przez Ocean, wyprawa na Hydrę – gdzie nagrywaliśmy płytę – oraz moje ostatnie lata życia w magiczny sposób obudziły we mnie odwagę do przeżywania przygód i czerpania z życia również w te słoneczne dni. Piosenka opowiada o apetycie na lepsze i głębsze czucie tego co nas otacza.opowiada Natalia Przybysz o singlu.

Specjalista alchemik w dziedzinie zamieniania szarości w Złoto :) Zarówno Mrozu, jak i ja – pochodzimy z blokowisk. Ja z warszawskiego, on z wrocławskiego. Podczas tej współpracy, która okazała się niezwykłą przygodą – odniosłam wrażenie, że on dużo wcześniej rozprawił się z szarością bloków… Myślę że połączyła nas Tina Turner :) dodaje Natalia Przybysz o współpracy z Mrozem.