Zwycięzca GOT, John Legend, z okazji 10. rocznicy wydania swojego czwartego albumu “Love in the Future” wypuści specjalną, limitowaną edycję winylową. Nowa wersja zostanie wydana na kolorowych 2-LP, i będzie dostępna od 25 sierpnia wyłącznie w Walmarcie. Przy zakupie online kosztuje 33,97 USD.

Album “Love in the Future” jest teraz dostępny na czarnym winylu 2LP w Walmart, Amazon i innych sklepach płytowych. Ceny różnią się w zależności od lokalizacji. Legend nie podzieliła się jeszcze żadnymi dodatkowymi szczegółami na temat rocznicy “Love in the Future”.


“Love in the Future” został wydany 3 września 2013 nakładem GOOD Music/Columbia. Producentem wykonawczym albumu była współpraca z Kanye Westem i Dave’em Tozerem. Zadebiutował na 4. miejscu listy Billboard 200, sprzedając 68 000 egzemplarzy w pierwszym tygodniu. Na listach przebojów spędził 91 tygodni.

Nominowany do nagrody Grammy album umieścił trzy single na liście Billboardu: „Who Do We Think We Are” z udziałem Ricka Rossa, „All of Me” i „You & I (Nobody in the World)”. Współpraca Legenda z Rossem osiągnęła 34. miejsce na liście przebojów R&B/Hip-Hop Airplay. Na liście przebojów spędził 15 tygodni.

„All of Me” zapewnił Legendowi pierwszy singiel nr 1 na liście Billboard Hot 100. Delikatne solo utrzymywało się na szczycie przez trzy tygodnie wiosną 2014 roku, po debiucie na liście przebojów 21 września 2013 roku. Ponowne zainteresowanie piosenką nastąpił po występie Legenda na 56. ceremonii rozdania nagród Grammy w lutym 2014 roku.