Na oficjalnej stronie Kwiatu Jabłoni rozpoczął się preorder ich najnowszej płyty. Album zatytułowany „Pokaz slajdów” ukaże się 13 października 2023 roku nakładem Universal Music Polska. Fani mogą kupować już limitowane płyty CD z autografami i odręczną numeracją przygotowaną przez artystów.  


Wyprodukowana tylko w tysiącu sztuk płyta preorderowa, oprócz autografu, zostanie odręcznie ponumerowana przez Kasię i Jacka. Oznacza to, że w rękach fanów nie znajdzie się dwa razy ta sama płyta z cyfrą 2 czy 100. Posiadacz albumu z danym numerem jest zatem właścicielem unikatowego, pamiątkowego wydania.

„Pokaz slajdów” w preorderze różnić się będzie od dostępnej w regularnej sprzedaży płyty także tracklistą. Do wydania preorderowego zostało dodane intro, a pomiędzy numerami wplecione zostały tzw. skity. Nie zdradzając za wiele – będą to oryginalne nagrania z sesji w studio.  

Do każdego wydania preorderowego dołączona będzie także jedna z pięciu pocztówek z wizerunkiem Kasi i Jacka. Pocztówka w wydaniu preroderowym różnić się będzie od druku, który znajdzie się na sklepowych półkach w dniu premiery.