Jessie Ware wypuściła remiks swojej piosenki „Freak Me Now” z udziałem Róisín Murphy. Oryginalna wersja piosenki, bez Murphy, pojawia się na najnowszym albumie Ware “That! Feels Good!”. Dziś rano ogłoszono, że album znalazł się wśród nominowanych do Mercury Prize 2023.

Mówiąc o zaktualizowanej wersji piosenki, w oświadczeniu Ware mówi: „To ogromny zaszczyt gościć królową disco, Róisín Murphy w utworze „Freak Me Now”. Zanim się zorientowałem, była w studiu. Jest pełna wdzięku, hojna, pionierska, jest Róisín Murphy i występuje w „Freak Me Now!””.

Tymczasem Murphy dodaje: „Od jakiegoś czasu rozmawialiśmy o wspólnej pracy. Kiedy wysłała mi „Freak Me Now”, po prostu ją pokochałam. Mieliśmy szaloną zabawę w przebieranie się w dniu teledysku, to był modowy chaos!”.


Album „That! Feels Good!” to przypomnienie, że Jessie nie bez powodu należy do najbardziej szanowanych, podziwianych i kochanych głosów na brytyjskiej scenie. Artystce udało się połączyć kilka dekad imprezowej muzyki w jeden album, przypominający najlepszą playlistę. Jesienią Jessie wyruszy w trasę promującą wydawnictwo.