Najnowszy singiel i teledysk Travisa Scotta we współpracy z Bad Bunny i The Weeknd to zapowiedź nadchodzącego czwartego albumu studyjnego artysty. „UTOPIA” ukaże się 28 lipca. Fani wyczekiwali premiery singla już od kilku miesięcy.

„K-POP” łączy trzy największe gwiazdy przemysłu muzycznego i otwiera świat „UTOPII”, jednocześnie rzucając światło na imponujący rozwój artysty. Nie da się ukryć, że Travis Scott jest u szczytu swoich możliwości jako wykonawca, autor tekstów, producent i współpracownik – po raz kolejny udowadnia, że w tym biznesie nie ma sobie równych.


„UTOPIA”, której premiera zaplanowana jest na 28 lipca, zapowiada się na największe muzyczne wydarzenie tego roku. Album całkowicie przeniesie fanów do świata artysty w formacie 3D. Następnie Travis Scott zadebiutuje z nowym materiałem na scenie przed Piramidami w Gizie.

„K-POP” ma szansę powtórzyć sukces przeboju #1 „SICKO MODE” z Drakiem. Następca bijącego rekordy albumu „ASTROWORLD” z 2018 roku, „UTOPIA” ukaże się w kilku formatach i z pięcioma różnymi okładkami.