Odkąd zyskała miano najgorętszego głosu w hip-hopie, Ice Spice wydaje jeden hit po drugim. Styczniowa EPka „Like..?” właśnie ukazała się w wersji deluxe, a wraz z nią aż cztery nowe utwory. Wśród nich znalazł się najnowszy singiel „Deli”. Fani domagali się wydania piosenki, odkąd Ice zapowiedziała ją na TikToku.


Wersja deluxe „Like..?” to następstwo współprac z królową rapu Nicki Minaj, w tym „Barbie World (with Aqua)” z soundtracku do filmu „Barbie” jak i „Princess Diana” – największego kobiecego debiutu w hip-hopie w tym roku. Ponadto Ice pojawiła się niedawno w remiksie popularnego utworu Taylor Swift „Karma” i wystąpiła z artystką na stadionie MetLife w New Jersey.

EPka „Like..?” zgromadziła już ponad 879 mln streamów. Wydawnictwo zawiera wiralowe przeboje, m.in. „Munch (Feelin U)”, który zdobył powszechne uznanie i znalazł się na niezliczonych listach Najlepszych piosenek roku. Artystka gościła niedawno na okładkach Billboardu (wydanie 40 Under 40), „Teen Vogue” i „Paper Magazine”.

Jej sukces jest zdumiewający – Ice Spice wciąż nie wydała pełnometrażowego debiutu, a już zna ją cały świat. Jesienią artystka będzie wspierać Doję Cat na trasie The Scarlet Tour.