Snoh Aalegra powraca! Nominowana do nagrody Grammy piosenkarka powraca z nowym singlem „Be My Summer”. Aalegra napisała piosenkę wspólnie z Arim PenSmithem, który również był współproducentem wraz z Michaelem Uzowuru, Michaelem Heldmanem i RⱯHM.


„Be My Summer” to pierwsza nowość od artystki po wydaniu w 2021 roku utworu „Do 4 Love”, który był coverem przeboju zmarłego Bobby’ego Caldwella „What You Won’t Do For Love”. Nowa wersja powstała we współpracy z Leonem Thomasem i Ali Roots A16. Wcześniej, w lipcu tego samego roku, Aalegra wydała swój album, “Temporary Highs in the Violet Skies”.

Album był nominowany do nagrody Best R&B Album na 64. ceremonii rozdania nagród Grammy. „Lost You” – przebój z pierwszej dziesiątki albumu, był nominowany do nagrody Best R&B Performance. W międzyczasie „Do 4 Love” otrzymało nagrodę Best Traditional R&B Performance na 65. ceremonii rozdania nagród Grammy. “Temporary Highs in the Violet Skies” zawierał także utwór „In Your Eyes” wyprodukowany przez The Neptunes, który osiągnął 4. miejsce na liście przebojów Billboard’s Adult R&B Airplay.