Madison McFerrin wraca do stołecznego Jassmine – tym razem z zespołem! Po wyprzedanym ubiegłorocznym koncercie, amerykańska wokalistka ponownie zaśpiewa w Warszawie w ramach trasy promującej jej debiutancki album „I Hope You Can Forgive Me”.

Bilety na koncert zakupicie, m.in. tutaj.

Zaciekle niezależna artystka i producentka Madison McFerrin wydała swój debiutancki album „I Hope You Can Forgive Me”, który ukazał się 12 maja 2023 roku. Wyczekiwany debiut Madison reprezentuje ewolucję jej kariery, ponieważ znajduje sposoby na improwizację i samodzielną produkcję w ciągle zmieniającym się globalnym krajobrazie pandemii. Po projektach a cappella, które zgromadziły pierwszych fanów (“Finding Foundations Vol. I i II”), współpracowała ze swoim starszym bratem, Taylorem McFerrinem, nad swoją kolejną EPką, “You + I”, jej pierwszym projektem z instrumentacją.


“I Hope You Can Forgive Me” opiera się dźwiękowo na tym kolejnym kroku, eksplorując tematy miłości, samozachowania, strachu i magii. Większość utworów na albumie została wyprodukowana przez Madison, nowo udoskonaloną umiejętność, którą doskonaliła podczas pandemii. Oprócz tego, że jest producentem i aranżerem, jest także instrumentalistką, gra na basie, syntezatorze i tworzy chórki do kilku utworów. Na intymnym albumie występuje jej ojciec, Bobby McFerrin.