Karolina Leszko, wokalistka i songwriterka, znana z wielu koncertowych wydarzeń i telewizyjnych show zaczyna mocną ofensywę wydawniczą swojego autorskiego materiału. Pierwszym singlem jest „Sen”, utwór nagrany wspólnie z Sound’n’Grace. Do piosenki powstał magiczny teledysk, idealnie wpasowujący się w klimat całości.

W końcu doczekaliśmy nowej, autorskiej twórczości Karoliny Leszko. Artystka od wielu lat jest na scenie i wielu jej fanów już nie mogło się doczekać jej nowych piosenek. Karolina ma materiał na całą płytę, jednak będzie go dozować w postaci wydawania pojedynczych singli. Na pierwszy ogień poszedł „Sen”, w którym ważną rolę odgrywa jego znaczenie i symbolika. Utwór oparty jest na kanwie snu, który jest metaforą tego, co dzieje się w życiu bohaterki. Artystka zmierza się z bolesną przeszłością związaną z nieudaną relacją partnerską nazywając ją “złym snem”. Przychodzi jednak moment, w którym ciężkie chwile motywują do działania i chęci zmiany. W miejsce złego pojawia się dobry sen, pełen wiary i nadziei w lepsze jutro, co mocno podkreślają słowa “tak chcę już śnić, tylko tak śnić – już wiem”.

Do zaśpiewania „Snu” Karolina zaprosiła niezwykle popularny zespół Sound’n’Grace.

Podziwiałam ich odkąd tylko pojawili się na polskiej scenie muzycznej. Jestem pod wrażeniem tego, jak pięknie razem brzmią i jak dobra energia od nich bije. Obserwując ich “feat’y”, zamarzyłam o kolejnym – ze mną. To wspaniali, pozytywni, bardzo zdolni ludzie. Zaangażowani w projekt, pełni pomysłów i chęci współpracy. Obcowanie z nimi w studiu przez te kilka godzin, kiedy nagrywaliśmy “Sen”, to była uczta dla uszu i duszy – tak o tej współpracy opowiada Karolina Leszko.

Ważną częścią jest również teledysk. Klip do utworu “Sen” od początku planowany był tak, by nakręcić w dwóch lokalizacjach. Pierwsza z nich to studio i pokazanie relacji Karoliny z zespołem Sound’n’Grace, druga to spacer głównej bohaterki przez miasto Bari, ale też spacer przez jej różne stany emocjonalne, od rozpaczy i żalu po znalezienie odpowiedzi na to, jak bohaterka chce żyć i śnić. „Sen” jest oczywiście dostępny na wszystkich platformach streamingowych.