Nominowany do Grammy i posiadacz ośmiu diamentowych singli w USA Post Malone prezentuje najnowszy singiel „Overdrive”. Utwór zapowiada wyczekiwany album „Austin”, który ukaże się już 28 lipca.

„Overdrive” to trzeci singiel promujący „Austin”. Wcześniej Post Malone udostępnił świetnie przyjęte utwory „Chemical” oraz „Mourning”. „Austin” to już piąty album artysty, który naprawdę nazywa się Austin Richard Post.


W miniony weekend Posty rozpoczął trasę po Ameryce Północnej pod szyldem „If Y’all Weren’t Here, I’d Be Crying”. W trakcie zupełnie nowego setu artysta zaprezentował przedpremierowo aż trzy utwory z albumu „Austin”.

Pochodzący z Dallas w Teksasie Post Malone to prawdziwy fenomen. W Stanach przyznano mu osiem diamentowych odznaczeń. Ma na koncie także nominacje do Grammy. Artysta regularnie bije rekordy odtworzeń, zaciera granice, a każdym kolejnym artystycznym krokiem rozpala wiele dyskusji w internecie. Jego światowa kariera zaczęła się w 2015 roku, kiedy ukazał się duet z Quavo „Congratulations”. Posty zdobywał numery jeden na listach przebojów jeden po drugim oraz otrzymał wielokrotnie złote i platynowe odznaczenia za płyty i single, także w Polsce.