Nadchodzi „Something To Give Each Other” – celebracja seksu, tańca, potu, jedności, queerowości, miłości i przyjaźni! Troye Sivan uczcił zapowiedź albumu nowym singlem „Rush”.

– „Rush” opowiada o uczuciu całowania spoconego nieznajomego na parkiecie, 2-godzinnej randce, która zamieniła się w cały weekend, zauroczenie, zimę, lato… – wyjaśnia Troye. – Impreza po imprezie, jedno after party po drugim. To wszystkie moje doświadczenia z rozdziału, w którym czuję się pewny siebie, wolny i wyzwolony – niezależny, ale w jakiś sposób najbardziej związany z muzyką i społecznością wokół mnie.

Oficjalny teledysk do „Rush” przywodzi na myśl grupy ludzi odczuwających radość z życia i seksu. Wszyscy mają coś do zaoferowania sobie nawzajem. Reżyserem teledysku był dyrektor kreatywny artysty, Gordon von Steiner (Hermès Ski, Versace Man FW22, Dior Rouge, Louis Vuitton Cruise, Miu Miu). Choreografią zajął się Sergio Reis (znany z „Black Swan” BTS).


W ciągu ostatnich lat Sivan na stałe odnalazł radość płynącą z kontaktu z ludźmi i muzyki tanecznej, czego rezultatem jest „Something To Give Each Other”. Wśród współautorów tekstów znaleźli się Oscar Görres (Taylor Swift, Katy Perry, Sam Smith), Ian Kirkpatrick (Dua Lipa, Britney Spears), Leland (Selena Gomez, Ava Max) i Styalz Fuego (Khalid, Imagine Dragons). Album jest już dostępny w przedsprzedaży w kilku formatach.