Jazz Around Festival to wyjątkowe święto, podczas którego króluje funk, groove, soul i szeroko pojęty jazz. To muzyczne spotkania – młodości z tradycją, kultowej twórczości z odważnym brzmieniem i nowatorskości z awangardą. Druga edycja festiwalu, która odbędzie się już 21 i 22 lipca, przenosi się do Katowic, gdzie szersze grono odbiorców spotka się w nowych przestrzeniach – zaadaptowanego na festiwal Międzynarodowego Centrum Kongresowego oraz przepięknej sali NOSPR. Festiwal staje się indoorowy, dzięki czemu klasyfikuje na wyższym poziomie wrażeń audiofilskich oraz staje się niezależny od warunków pogodowych. Międzynarodowe bookingi i nowatorskie podejście do programowania line-upu festiwalu, tworzą unikatowe na skale kraju wydarzenie jazzowe, jakiego jeszcze w Polsce nie było!

Prezentujemy godzinowy rozkład jazdy na piątek i sobotę. W Katowicach spotykamy się już za dwa tygodnie!


Druga edycja Jazz Around Festival, międzynarodowego wydarzenia inspirowanego legendarnymi Montreux Jazz Festival i North Sea Jazz Festival, wystartuje już bardzo niedługo. Ze scen popłyną dźwięki raz bliższe jazzowi, czasem bardziej funkowe czy soulowe, ale niemal zawsze z wyczuwalnym feelingiem, groove’em, sekcją dętą i dynamiczną pracą sekcji rytmicznej. 

KARNETY 

REGULAR TICKETS
Dostępne do 1.07.2023 (godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.

• Karnet dwudniowy: 399 zł

FINAL CALL TICKETS
Dostępne od 1.07.2023 (godz. 12:00) do wyczerpania puli biletów.

• Karnet dwudniowy: 459 zł

Informacje o biletach jednodniowych ogłosimy niebawem!

Na wybrane koncerty w NOSPR będzie obowiązywała wcześniejsza rezerwacja miejsc z uwagi na ich ograniczoną liczbę. Szczegółowe informacje podamy wkrótce. 

Organizatorem wydarzenia jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerami wydarzenia są Międzynarodowe Centrum Konferencyjne i siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Patronami medialnymi są „Polityka”, „Gazeta Wyborcza”, Radio 357, „Jazz Forum”, „Jazzpress”, „Jazz Soul” i „Magazyn Presto”. Więcej informacji i regulamin wydarzenia na jazzaround.pl