Autorka hitów „Players”, „Bops” i „My Body” prezentuje wyczekiwany album „COI”. Coi Leray już niedługo wystąpi w Polsce – artystka jest jedną z gwiazd Clout Festivalu. Album „Coi” to wyczekiwany następca debiutanckiego „Trendsetter” z 2022 roku. Nowe wydawnictwo promowały single „Run It Up”, „Bops” oraz „My Body”, a najnowszy to „Make My Day” w duecie z Davidem Guettą.


Coi z dumą prezentuje swoją wszechstronność oraz nowe brzmienie. 16 utworów na nowym albumie podkreślają nie tylko bezbłędne flow artystki, ale także jej wokal. Współpracując z topowymi producentami, muzykami i kompozytorami takimi jak David Guetta, Saucy Santana i James Brown, Leray stworzyła album kipiący kreatywnością.


2023 okazał się rokiem, w którym kariera Coi nabrała rozpędu. Wszystko za sprawą „Players”, który w Polsce ma już status złotej płyty, a w USA odznaczenie platynowe. Przed Leray bogate lato koncertowe: artystka zagra w Warszawie na Clout Festival, pojawi się także na takich imprezach jak Rolling Loud California, Austin City Limits, Summer Jam i wielu innych. Coi dołączyła także do Made in America JAY-Z oraz Moon Man’s Landing Kid Cudiego. Udzieliła głosu w kampanii „More Than Game” WNBA na sezon 2023 oraz współpracuje z marką FENDI by Marc Jacobs – artystka promuje letnią kolekcję kapsułową. Coi pojawiła się także na bestsellerowym soundtracku Metro Boomin „Spider-Man: Across the Spider-Verse” z utworem „Self Love”.

Clout Festival odbędzie się w dniach 8-9 lipca w Warszawie.

Coi Leray to raperka, dynamiczna wokalistka, wielkka osobowość oraz supergwiazda, która przełamuje gatunkowe bariery. Urodziła się w Bostonie, wychowała w New Jersey, a obecnie mieszka w Los Angeles.