Sara James na zakończenie roku szkolnego zrobiła niezłą rozróbę! Artystka wspólnie ze znajomymi ze szkolnej ławki dała upust młodzieńczym szaleństwom w teledysku do najnowszego singla „CTRL ALT DEL”.

Jak właściwie rozpocząć wakacje? Oczywiście wydając nowy singiel! Zakładając oczywiście, że jest się Sarą James. Młoda artystka uraczyła swoich fanów najnowszym energetycznym utworem, który idealnie nada się do wakacyjnych celebracji i wspólnych chwil ze znajomymi. Co ciekawe, Sarze nie wystarcza już tylko śpiewanie i współtworzenie swoich piosenek – przy tej okazji pokusiła się także o reżyserię własnego teledysku! Wspólnie z reżyserem Dawidem Ziembą, a także swoimi znajomymi, Sara stworzyła klip, który obejrzeć już można w serwisie YouTube.

– To była mega fajna przygoda, cieszę się na maksa, że mogłam to zrobić i bardzo dziękuję wszystkim, którzy mnie w tym wsparli. Super było mieć przy sobie swoich znajomych i wspólnie poszaleć na planie. Naprawdę poczułam się jak na początku wakacji, kiedy w końcu możesz na krótką chwilę oderwać się od nauki i po prostu cieszyć chwilą ze znajomymi – wspomina pracę na planie Sara.

W tekście utworu artystka skupiła się na towarzyszącym jej ostatnio coraz częściej temacie bycia ocenianą, narażoną na krytykę i narzucanie przez innych swojego zdania. Sara śpiewa, że zamiast porównywać ją do innych i kazać jej powielać utarte schematy, warto pozwolić jej być sobą i wyrażać siebie w taki sposób, w jaki ona sama czuje się prawdziwa i autentyczna. Piosenka powstała we współpracy z producentem Johnem Samuelem, podczas jednego z niedawnych pobytów Sary w LA.