Coca-Cola udostępnia pierwszy utwór otwierający drugi sezon światowej platformy muzycznej COKE STUDIO™, która łączy wyjątkowych artystów ze różnych zakątków świata. Nowy utwór zatytułowany „Be Who You Are (Real Magic)” został napisany i wykonany przez zdobywcę nagrody Grammy, amerykańskiego kompozytora i wokalistę, Jona Batiste’a. W piosence i klipie pojawiają się także J.I.D. znany m.in. z mega hitu „Enemy” Imagine Dragons, wschodzące gwiazdy k-popu z grupy NewJeans, Camilo oraz Cat Burns.


Coca-Cola „Real Magic” podkreśla magię więzi międzyludzkich i przekonanie, że nasze różnice sprawiają, że świat jest bogatszym i ciekawszym miejscem. To celebracja chwil i magii, która dzieje się, gdy ludzie się spotykają. Program uruchomiony po raz pierwszy w Pakistanie w 2008 r. i ponownie na całym świecie w maju 2022 r., COKE STUDIO™, powraca w tym roku z odważniejszymi utworami, a także z planem sponsorowania festiwali, występami na żywo, czy treściami cyfrowymi umożliwiającym słuchaczom odkrywanie nowej muzyki z dowolnego miejsca na świecie. Druga edycja startuje w maju i potrwa do września 2023.

W ramach idei współpracy bez granic, COKE STUDIO™ zaprosiło Jona Batiste’a – artystę podpisanego przez Verve Records/Interscope/UMG – i ponad 16 wykonawców z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Republiki Południowej Afryki, Kolumbii, Egiptu, Indii, Pakistanu, Bangladeszu, Turcji, Chin, Korei i Filipin. Stworzyli oni 9 zupełnie nowych utworów oraz ekskluzywne sesje COKE STUDIO™, które zostaną udostępnione fanom muzyki na całym świecie na wszystkich platformach muzycznych w czerwcu i lipcu.

Utwór i teledysk „Be Who You Are (Real Magic)” to afirmacja bycia wiernym sobie. Kiedy ludzie są sobą i akceptują wzajemne różnice, dzieje się prawdziwa magia. Utwór napisany przez Jona Batiste’a wykonywany jest wspólnie z przesuwającą granice k-popową grupą NewJeans, zdobywcą nagrody Latin Grammy kolumbijskm artystą pop Camilo, brytyjską piosenkarką, nominowaną do nagrody BRIT Award i Ivor Novello Cat Burns oraz urodzonym w Atlancie raperem J.I.D.