Lana Del Rey prezentuje oficjalną wersję „Say Yes To Heaven”! To pierwsze wydawnictwo artystki po premierze dziewiątego albumu studyjnego „Did you know that there’s a tunnel under Ocean Blvd”.

Utwór „Say Yes To Heaven” został napisany wspólnie z Rickiem Nowelsem w 2012 roku. Kilka lat temu wyciekł do sieci, a w zeszłym roku podbił TikToka. Artystka postanowiła odpowiedzieć na prośby fanów i oficjalnie wydać piosenkę.


Dziewiąty album studyjny artystki „Did you know that there’s a tunnel under Ocean Blvd” ukazał się w marcu. Wydawnictwo zgromadziło szereg pozytywnych recenzji i zostało najszybciej sprzedającym się albumem 2023 roku. Płyta miała także najlepszy tydzień debiutu w tym roku zarówno pod względem sprzedaży, jak i streamingu. Dziś Lana jest piątą artystką pod względem liczby albumów #1 w Wielkiej Brytanii. Więcej mają tylko Madonna (12), Taylor Swift (9), Kylie Minogue (8) i Barbra Streisand (7).

Poza samą artystką, produkcją krążka zajęli się Mike Hermosa, Jack Antonoff, Drew Erickson, Zach Dawe i Benji. Na płycie usłyszymy także takich artystów jak Jon Batiste, Bleachers, Father John Misty, Judah Smith, Tommy Genesis oraz SYML.

Lana po raz kolejny spędzi lato na festiwalowych scenach. W tym roku jest headlinerką m.in. Lollapaloozy w Chicago, Glastonbury i BST Hyde Park w Londynie.