Dwudziesty studyjny album innowatora muzyki pop odzwierciedla prawdopodobnie najbardziej definiujący artystycznie okres w muzycznym życiu Moby’ego, czas jego działalności w Nowym Jorku.

Kontynuując sukces pierwszego dla Deutsche Grammophon albumu „Reprise” (maj 2021), na którym gościli m.in. Kris Kristofferson, Mark Lanegan, Jim James i Skylar Grey, Moby na nowo aranżuje piętnaście swoich najbardziej kultowych utworów napisanych lub nagranych w Nowym Jorku w latach 1994-2010, z gościnnym udziałem takich wokalistów jak Gregory Porter, Ricky Wilson (Kaiser Chiefs), Margo Timmins czy Amythyst Kiah. Usłyszymy też nowe niejako głosy, Moby odkrył P.T. Banksa śpiewającego w zespole weselnym w Teksasie, a sędziwy ojciec olśniewającej Danielle Ponder dołącza do niej w remake’u utworu „Run On”.


W latach 90. Moby był DJ-em, a w 1999 roku jego przełomowy album „Play” stał się nie tylko komercyjnym sukcesem, ale i globalnym fenomenem. Moby miał już na swoim koncie przeboje „Go”, „Feeling So Real” i swoją wersję „James Bond Theme”. Był proszony o remiksowanie wielu nagrań, od utworów Michaela Jacksona po Freddiego Mercury’ego, ale to hit „Play” zmienił wszystko. Kiedy wkroczyliśmy w nowe tysiąclecie, to właśnie on stworzył niejako na nowo muzykę elektroniczną.