Labrinth na Open’erze! A unique European summer festival performance! To wyjątkowe ogłoszenie muzycznego wizjonera nie może się obejść bez kilku dodatkowych słów. Rozmowy na temat koncertu w Gdyni toczyły się od dawna, ale dopiero po nieprawdopodobnym występie na Coachelli udało się przekonać artystę i jego team do występu na letnim festiwalu w Europie.

Tym festiwalem jest Open’er! Sobota, 1 lipca, Orange Main Stage!


Labrinth to brytyjski wokalista, producent i kompozytor o ogromnej wrażliwości, którego twórczość i brzmienie naginają granice pomiędzy gatunkami. 3 świetne albumy solowe, płyta z projektem LSD (razem z Sią i Diplo) oraz ścieżki dźwiękowe do serialu “Euphoria” dały mu status jednej z najbardziej wyjątkowych postaci współczesnej muzyki. Dziś może pochwalić się kilkoma miliardami streamów, nominacjami do Grammy i Złotego Globu, nagrodą Emmy, współpracą z globalnymi ikonami pokroju Beyonce, Eminema, The Weeknd czy Billie Eilish, a przede wszystkim niezwykle oddanymi fanami, którzy doskonale rozumieją jego wrażliwość. Tę więź dało się szczególnie odczuć podczas jego występu na Coachelli 2023, który przyciągnął morze wielbicieli i jedne z największych festiwalowych owacji. Tydzień temu ukazał się jego najnowszy, piękny album “Ends & Begins”. A już 1 lipca zobaczymy go w Gdyni na pierwszym ogłoszonym europejskim koncercie w w tym roku!


REGULAR TICKETS – w sprzedaży do 5 czerwca 2023 lub do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). 

Bilety dostępne na www.altersklep.pl

  • Karnet 4 DNI – 949 ​​​PLN
  • Karnet weekendowy (pt + sob) – 689 PLN
  • Bilet jednodniowy – 449 PLN
  • Karnet 4 DNI + pole namiotowe – 1189 PLN
  • Karnet weekendowy (pt + sob) + pole namiotowe – 849 PLN