W nowej odsłonie, na polską scenę muzyczną powraca IWANECZKO, prezentując singiel „Nowy”, który zapowiada drugi solowy album artysty. 

– Mam poczucie, że ten singiel jest zupełnie nowym otwarciem, jest pewną cezurą w moim życiu. Tytuł utworu także nie jest przypadkowy a bardzo ściśle obrazuje, że nadchodzi coś nowego. Myślę, że dla każdego artysty kolejne utwory, a szczególnie te, które zwiastują nowy album są czymś wyjątkowym i przełomowym. W moim przypadku nie jest inaczej. “Nowy” to zapowiedź zupełnie innych brzmień i muzycznych opowieści, które wypracowałem przez ostatnie lata, pracując ze wspaniałymi ludźmi. – mówi IWANECZKO

IWANECZKO przyznaje, że praca nad nowym albumem nasyca go radością z tworzenia:

–  Wierzę, że emocje, które są w sztuce będą w stanie znaleźć punkt wspólny z osobami, które sięgną po ten utwór – dodaje.

Już dziś zapraszamy do odsłuchu singla w wybranym serwisie muzycznym i zapraszamy do śledzenia profilu artysty, który w niedługim czasie będzie odkrywał kolejne karty nowej muzycznej przygody. 


Warto dodać, że drugi solowy album zostanie wydany nakładem wytwórni artysty – KI MUSIC przy współpracy dystrybucyjnej Warner Music Poland.