Dostałam od Answear.LAB zadanie i temat – piosenka pod tytułem Siostrzeństwo. Chciałam więc zmieścić w krótkiej piosence bardzo dużo – z jednej strony opowiedzieć o relacjach między nami kobietami, a z drugiej przypomnieć o systemie, który wciąż nam nie sprzyja i z którym wciąż musimy toczyć walkę. – mówi Natalia Przybysz.

Teraz możemy nie tylko posłuchać, ale również obejrzeć muzyczny manifest siostrzeństwa. Teledysk do utworu to kolejny etap współpracy pomiędzy Answear.LAB i Natalią Przybysz. W dynamicznych, pełnych emocji czarno-białych ujęciach zawarta jest opowieść o solidarności, zrozumieniu i sile wzajemnego wsparcia, dzięki którym kobiety są w stanie pokonać każdą przeszkodę. My przerywamy milczenie, odważnym idąc krokiem. My to świata wrzenie… – śpiewa i tańczy artystka w towarzystwie innych kobiet.

Zależało nam na wyrazistym, mocnym przekazie, dlatego zdecydowaliśmy się na czarno-białe ujęcia, które nie rozpraszają feerią kolorów, a jednocześnie umożliwiają odczytanie i interpretację emocji, mimiki bohaterek czy ich gestów. – mówi Kinga Filipiak, Koordynatorka Promocji Answear.LAB i Producentka Wykonawcza teledysku. Siostrzeństwo wiąże się z takimi pojęciami, jak empatia, wsparcie, zrozumienie, akceptacja. Dlatego dziewczyny występujące w teledysku są różnorodne. Każda ma własne cele, marzenia, jest na innym etapie życia. Właśnie w tej różnorodności tkwi siła. Współdziałając, wymieniając się własnymi doświadczeniami, korzystając z umiejętności i talentów innych kobiet, możemy osiągnąć o wiele więcej niż rywalizując. – dodaje. 

Klip wyreżyserował Wiktor Obrok, który jest także autorem scenariusza. Producentem jest Answear.LAB, marka własna Answear. Teledysk „Siostrzeństwo” można obejrzeć w serwisie YouTube.